Axess ile Shell’den 50 TL ve üzeri alımlarınıza anında 5 TL

Axess ile Shell'den 5 TL

Axess ile Shell’den 50 TL ve üzeri alımlarınıza anında 5 TL chip-para hediye!

16 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında, Axess üyesi Shell akaryakıt istasyonlarında bulunan Axess Pos cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımlarınıza anında 5TL değerinde chip-para hediye!


Kampanyaya katılmak için kampanya dönemi boyunca müşterilerimiz, bir defaya mahsus SHELL yazıp boşluk bırakılarak, kartlarının son 4 hanesini 4566’ya kısa mesaj ile göndermelidir.

Bir önceki banka kampanyalarımızdan farklı olarak kampanyaya SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan alışverişler dahil edilecektir.

Kazanılan chip-para’lar anında Axess karta yüklenecek olup yüklendiği andan 7 Eylül 2012 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından yapılacak sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Axess’le Shell’e gelin bu fırsatı kaçırmayın!


Kampanya Kuralları:

Kampanya, 16 Temmuz – 31 Ağustos 2012 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarında bulunan Axess POS cihazlarından tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz harcamalarında geçerlidir.

Kampanya kapsamında gerçekleştirilecek her 50 TL ve üzeri işlemde 5 TL chip-para kazanılabilir.

Aynı gün içerisinde yapılan işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için “SHELL ve kart numarasının son 4 hanesi”nin (örnek SMS metni: SHELL 1234) 4566’ya sms atılması gereklidir. Kampanyaya SMS ile kayıt olduktan sonra yapılan alışverişler dahil edilecektir. SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

SMS tutarı Turkcell için 0.50 TL’dir; diğer GSM operatörler için kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Chip-para kullanımları kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan bir kart sahibi en fazla 3 kez faydalanabilir ve en fazla 15 TL değerinde akaryakıt kazanabilir.

Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan 7 Eylül 2012 tarihine kadar kampanyaya katılan Axess üyesi Shell istasyonlarından yapılacak sadece akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Fish, Carrefour Axess, Axess exi26 ve Neo sahipleri faydalanabilir.


Katılım için son tarih:

31 Ağustos 2012 Cuma saat 23:59


Kampanya Adresleri:

Shell | Kampanyalar

Axess | Kampanyalar – Shell


Aranan Kampanyalar:

  • akses kampanyalar
  • akbank shell kampanyası
  • akbank shell
  • AKBANK SHELL KAMPANYA
  • akbank shell kampanyası 2012