Hepsiburada.com’da 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan fırsatı

Hepsiburada.com World Card Kampanya

Hepsiburada.com’da World’e özel 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Worldpuan fırsatı. Üstelik şimdi al, 2 ay sonra öde!

Kampanya Koşulları

Kampanya kapsamında 27 Nisan – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 50TL Worldpuan hediye edilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 50 TL olacaktır. Kazanılan Worldpuan’lar 09 Haziran 2012 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Haziran 2012’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Haziran 2012 tarihinde geri alınacaktır. Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bu kampanya kapsamında 300 TL ve üzeri peşin alışverişlerde “kargo bedava” kampanyası 31 Mayıs 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Kredi Kartları ile Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri, hediye kartı ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Hepsiburada.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Taksit erteleme kampanyası kapsamında 27 Nisan – 31 Mayıs 2012 tarihleri arasında yapılacak taksitli alışverişler 2 ay sonraya ertelenecektir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Joker Vadaa menüsü üzerinden taksit ertelemenin seçilmesi gereklidir. Aksi takdirde erteleme gerçekleşmeyecektir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Katılım için son tarih:

31 Mayıs 2012 Perşembe saat 23:59

Kampanya Adresi:

Worldcard | Kampanyalar

Aranan Kampanyalar:

  • joker vadaa hepsiburada
  • yapı kredi hepsiburada kampanyası
  • joker vadaa menusu

Hepsiburada.com’da 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL Worldpuan fırsatı” üzerine bir düşünce

  1. iyi günler taksit atlat için bilgi verirmisiniz veya mümkünse siz tarafından yaparsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir